tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki Moto Szkoa ruszya po raz osiemnasty. Szkolenia nie tylko dla pocztkujcych
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki Moto Szkoa ruszya po raz osiemnasty. Szkolenia nie tylko dla pocztkujcych

Autor: Informacja prasowa 2024.05.29, 12:16 Drukuj

Gdyby spojrzeć na "Moto Szkołę" okiem statystyka to szkoleniowy projekt SMP właśnie osiągnął pełnoletność. Motocykliści z logo Suzuki na swoich maszynach zaczęli już osiemnasty sezon ćwiczeń pod okiem instruktorów z JC Group.

Przypominamy, że udział w pojedynczych zajęciach kosztuje 390 zł. W tej cenie każda chętna lub chętny posiadacz jednośladów marki Suzuki dostaje to, co najlepsze - doświadczonych instruktorów Janusza Czai oraz sprawdzony program ćwiczeń. Na zajęciach można się nauczyć własnego motocykla, ale nawet ci bardziej doświadczeni na tych szkoleniach mogą poprawić swój styl jazdy.

NAS Analytics TAG

W programie zajęć jest nie tylko jazda sportowa, hamowanie w zakrętach, czy poprawne omijanie przeszkód, ale także nauka elementarnych zachowań za motocyklową kierownicą. Wszystkie szkolenia Suzuki odbywają się w warunkach bezpiecznych na zamkniętym torze i są dopasowane do rzeczywistych umiejętności uczestników. Dotyczy to także właścicieli maszyn 125 cm3. Warunek? Musicie wyposażyć się w odpowiedni ekwipunek, a dokładną rozpiskę znajdziecie na stronie Suzuki Moto Szkoła.

Szkolenia Suzuki Moto Szkoły już się rozpoczęły - dwa pierwsze zjazdy są już za nami. Warto pamiętać, że z zapisami nie ma sensu czekać do samego końca sezonu. Praktyka pokazała, że już na pierwszych szkoleniach był komplet i chętnych przybywa naprawdę szybko!

Przypominamy, że oprócz zajęć na torze Słomczyn czy w Łodzi "Moto Szkoła" za chwilę zawita do Starego Kisielina, Bydgoszczy i na znajdujący się pod Gdańskiem Autodrom Pomorze. Latem Suzuki Moto Szkoła odwiedzi też Steel Ring w czeskim Trincu, po raz drugi Słomczyn, a finał nastąpi na torze Jastrząb, niedaleko Radomia.

Kontakt i zapisy przez stronę lub bezpośrednio - Janusz Czaja (607 279 058, e-mail: motoszkola@suzuki.com.pl).

Suzuki Moto Szkoła 2024

30.05 - Stary Kisielin
1.06 - Tor Bydgoszcz
8.06 - Autodrom Pomorze
30.06 - Tor Łódź
6.07 - Steel Ring
28.07 - Tor Słomczyn
22.09 - Tor Jastrząb

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr