tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki Katana z unikalnym kaskiem Arai. Czy taka oferta będzie też w Polsce?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki Katana z unikalnym kaskiem Arai. Czy taka oferta będzie też w Polsce?

Autor: Raff 2019.03.10, 10:21 4 Drukuj

Kask Arai w specjalnym malowaniu Katana - to prezent dla pierwszych 50 klientów, którzy zdecydują się zamówić najnowszy model Suzuki. Tę wyjątkową promocję przygotował importer motocykli Suzuki… w Hiszpanii.

Katana jest jedną z najbardziej oczekiwanych nowości motocyklowych. Ciekawie wystylizowany motocykl, nawiązujący do historycznego modelu Katana z początku lat 80. budzi ogromne zainteresowanie.

~~~~~------~~~~~

Hiszpański importer motocykli Suzuki postanowił przygotować specjalną ofertę dla wszystkich tych, którzy zdecydują się zamówić Katanę w przedsprzedaży. Będzie to unikalna wersja kasku Arai QV-Pro z namalowanym logiem modelu Katana oraz specjalny album poświęcony temu motocyklowi.

Pytaliśmy polski oddział Suzuki czy że ta wyjątkowa oferta dostępna będzie także w naszym kraju. Czekamy na potwierdzenie.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę