tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki Hayabusa 2019. Japoński magazyn ujawnia nowe fakty
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki Hayabusa 2019. Japoński magazyn ujawnia nowe fakty

Autor: Raff 2019.01.06, 09:41 5 Drukuj

Druga generacja Suzuki Hayabusy trafi do produkcji - o tym już wiemy. Niedawne zgłoszenia patentowe Suzuki rzucają nieco więcej światła na stronę techniczną nowego modelu.

Japoński magazyn Young Machine nie ustaje w trudach docierania do kolejnych informacji związanych z nową Hayabusą. Tym razem dziennikarze dotarli do nowych szkiców patentowych, które mogą być wskazówką dotyczącą następcy flagowego modelu Suzuki.

NAS Analytics TAG

Na uwagę zasługują trzy rzeczy - przede wszystkim nowa rama, która jest bardzo zbliżona do tej, znanej z GSX-R1000. Może to oznaczać mocne ograniczenie masy nowej Hajki. Drugą ciekawą wskazówką jest tylne zawieszenie z możliwością regulacji. Jeśli weźmie się pod uwagę, że Showa zaprezentowała na EICMA przełomowe zawieszenie EERA Heightflex [https://www.scigacz.pl/Jak,obnizyc,motocykl,Showa,EERA,Heightflex,zrobi,to,za,ciebie,34381.html], które z powodzeniem mogłoby znaleźć się w nowej Hayabusie, fakty zaczynają układać się w logiczną całość.

Z dokumentów wynika także, że w następnej generacji GSX-R 1300 znajdzie się potężny katalizator, zdolny udźwignąć wymagania unijnej normy Euro5. Dziennikarze Young Machine twierdzą także, że nowa Hayabusa otrzyma kontrolę trakcji sterowaną sensorem IMU oraz quickshifter.

 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę