tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki GSX-S 750 MotoGP - wersja specjalna z Francji
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki GSX-S 750 MotoGP - wersja specjalna z Francji

Autor: Janusz Bbenek 2020.07.02, 15:00 Drukuj

Francuski oddział Suzuki wprowadził do sprzedaży limitowaną edycję modelu GSX-S 750 MotoGP, której wykończenie inspirowane jest maszynami fabrycznego teamu Suzuki Ecstar z mistrzostw świata. To nie przypadek - ten naked to najlepiej sprzedający się model Suzuki we Francji. 

Producenci motocykli dwoją się i troją, by zaproponowane przez nich na dany sezon wykończenia poszczególnych modeli trafiły w gusta jak najszerszej grupy klientów. Nie zawsze się to udaje i pozostaje pewien niedosyt, w końcu fajna maszyna w średnim malowaniu może przyprawić właściciela o sporą frustrację. Na większych rynkach motocyklowych, takich jak Włochy czy Francja, z pomocą przychodzą miejscowi importerzy lub nawet dealerzy, którzy tworzą limitowane edycje specjalne. Pisaliśmy niedawno o włoskiej Yamasze 847-R, ale to na rynku francuskim najczęściej można spotkać customizowane na miejscu nowe motocykle. 

NAS Analytics TAG

Przykładem jest najnowsza oferta importera Suzuki - GSX-S 750 w wersji MotoGP. Model ten jest najlepiej sprzedającym się motocyklem tej marki na rynku francuskim, stąd bez czekania na statystyki wiemy już, że w edycji MotoGP prawdopodobnie rozejdzie się na pniu. 

Motocykl wykończony jest motywem bardzo zbliżonym do tegorocznych maszyn fabrycznego teamu Suzuki Ecstar w MotoGP. Umieszczono na nim również specjalną tabliczkę z numerem seryjnym oraz zestaw okolicznościowych naklejek. Sportowy wizerunek Suzuki GSX-S 750 MotoGP dopełniają skrócony uchwyt tablicy rejestracyjnej oraz karbonowy wydech Akrapovic. 

Limitowana wersja GSX-S 750 kosztuje we Francji 9449 euro, czyli w przeliczeniu ok. 42300 zł. Dla porównania, polska cena standardowej maszyny to 37900 zł.

Więcej informacji o motocyklach marki Suzuki znajdziecie na stronie https://suzuki.pl/moto 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr