tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki GSX-R 1000 po torze motocrossowym i w offroadzie. Bo sezon w terenie si nie koczy!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki GSX-R 1000 po torze motocrossowym i w offroadzie. Bo sezon w terenie si nie koczy!

Autor: Alonzo 2021.01.21, 22:25 Drukuj

Jest taka maksyma, że sezon w terenie nigdy się nie kończy. Dlatego właściciele motocykli sportowych w sezonie zimowym masowo przerzucają się na terenową jazdę. W ten sposób nie muszą kończyć sezonu i mogą cieszyć się z jazdy motocyklem przez cały rok. Oto dowód.

Pisaliśmy kiedyś o motocyklu sportowym Suzuki, przerobionym do jazdy w terenie. Oto ten tekst:

NAS Analytics TAG

https://www.scigacz.pl/162,KM,w,Enduro,Oto,Suzuki ,GSX-R,1000,w,wersji,Offroad,35937.html

Okazuje się, że nie wszyscy są przekonani, iż do jazdy terenowej Suzuki GSX-R 1000 potrzebne są duże zmiany. Zobaczcie na ten film:

Jak widać, ten zawodnik wjechał w teren motocyklem, który wygląda na całkowicie drogowy. Oczywiście może to być fake, a pod seryjnymi owiewkami mogą być ukryte duże modyfikacje w zakresie zawieszenia i zabezpieczenia silnika. Niestety na tę chwilę nie mamy żadnych wiarygodnych informacji na tego, co to za motocykl. Jednak wgląda jak szosowy GSX-R 1000 i jego zacchowanie się podczas jazdy wydaje się uwiarygadniać teżę, iż naprawdę mamy doczynienia ze sportowym Suzuki w ternie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr