tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki GSX-8S - specjalna edycja Suzuki Endurance Racing Team. Ile bdzie kosztowa i gdzie mona go kupi?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki GSX-8S - specjalna edycja Suzuki Endurance Racing Team. Ile bdzie kosztowa i gdzie mona go kupi?

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.07.27, 09:28 Drukuj

Suzuki wypuściło model GSX-8S w specjalnej edycji w hołdzie zespołowi Suzuki Endurance Racing Team, który startuje w Mistrzostwach Świata Endurance. Motocykl będzie dostępny w wariantach Style i Premium, ale niestety nie będzie można kupić go w Polsce. Co zawiera specjalna edycja Suzuki GSX-8S?

Suzuki GSX-8S to jeden z dwóch motocykli, które są napędzane nowym silnikiem z dwoma cylindrami w rzędzie. Motor ma pojemność 776 cm3 i generuje maksymalną moc 83 KM, a maksymalny moment obrotowy wynosi 78 Nm. Na pokładzie są m.in. przepustnica ride-by-wire, quick shifter działający w obu kierunkach oraz system kontroli trakcji. Zmienne tryby jazdy i czułości elektronicznego wspomagania kierowcy pozwalają dostosować maszynę do preferencji właściciela i aktualnie panujących warunków na drodze.

NAS Analytics TAG

Specjalna wersja modelu GSX-8S SERT będzie dostępna w jednym z dwóch pakietów. Style Pack zawiera aerodynamiczne skrzydełka, oklejenie w barwach SERT, osłonę siedzenia pasażera oraz owiewkę montowaną pod spodem motocykla i gniazdo USB. W Premium Pack dochodzi jeszcze tzw. fender eliminator, który sprawia, że motocykl wygląda jeszcze bardziej kompaktowo.

Za Style Pack trzeba będzie zapłacić 899 euro, a więc około 3,9 tys. zł, a Premium Pack kosztuje 1399 euro, co stanowi równowartość ok. 6,1 tys. zł. Zła wiadomość jest taka, że Suzuki GSX-8S w specjalnej edycji SERT będzie dostępny tylko we Francji i polskie salony nie mają możliwości sprowadzenia go, ale wy możecie udać się na Sekwanę po swój egzemplarz.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr