tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Super Soco TC-Max ju gotowy! Ponad 100 km zasigu i 100 km/h!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Super Soco TC-Max ju gotowy! Ponad 100 km zasigu i 100 km/h!

Autor: Raff 2019.01.15, 14:17 3 Drukuj

Super Soco TC-Max, prototyp pokazany w ubiegłym roku w Mediolanie, trafia do produkcji. Elektryczny motocykl o ciekawej formie, będzie dysponować osiągami podobnymi do jednośladów 125 cm3.

Super Soco TC-Max napędzany będzie przez bezszczotkowy silnik elektryczny o mocy maksymalnej 5000 W. Pozwoli to na osiągnięcie 170 Nm maksymalnego momentu obrotowego, co kwalifikuje motocykl do homologacji L3e - takiej samej jak 125 cm3.

NAS Analytics TAG

Producent zapewnia, że TC-Max osiąga prędkość maksymalną 100 km/h, a jego zasięg wynosi 110 km przy prędkości 45 km/h. Oznacza to, że motocykl bez problemu sprawdzi się w warunkach miejskich. Tym bardziej, że wyposażony jest w specjalny system FOC, którego zadaniem jest optymalizacja osiągów w celu zwiększenia zasięgu.

Super Soco TC Max 7

Silnik umieszczony jest w przy przednim mocowaniu wahacza i napędza koło tylne za pomocą paska zębatego.  Źródłem energii jest wymienna bateria o pojemności 45 Ah. Jej ładowanie trwa około 4,5 godziny. Istnieje możliwość dodania drugiej baterii, która znacznie zwiększa zasięg motocykla.

Konstrukcja TC-Max oparta  jest na rurowej ramie, która zapewnia niską masę - motocykl waży zaledwie 89 kg. Dostępne będą dwa rodzaje kół - aluminiowe i szprychowe. Cena TC-Max wyniesie niecałe 5 tys. euro (około 21 tys. zł).

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr