tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stunt w Rosji - Moscow Stunt Crew i terror w Moskwie NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Stunt w Rosji - Moscow Stunt Crew i terror w Moskwie

Autor: Gonzo 2009.02.23, 09:17 5 Drukuj

Stunt w Rosji rozwija się. Rosjanie prezentują bardzo wysoki poziom techniczny. Swoje tricki uzupełniają wschodnią fantazją. Przedstawiamy rosyjską „efektywność", czyli trailer najnowszej produkcji Moscow Stunt Crew.

Już niebawem ukaże się DVD z materiałem prezentującym jazdę stunterów z rosyjskiej grupy Moscow Stunt Crew. Wysoki poziom jazdy, ciekawy montaż i dobrze dobrana muzyka - to wszystko możecie zobaczyć w trailerze, promującym DVD rosyjskich stunterów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:arkadio46 26/02/2009 22:39

dzieki

Odpowiedz
Autor:gość 23/02/2009 23:08

no to za nuty w tle?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę