tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stunt Wars Poland już pod koniec marca podczas Poznań Motor Show! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Stunt Wars Poland już pod koniec marca podczas Poznań Motor Show!

Autor: Informacja prasowa 2019.02.14, 14:07 Drukuj

Druga edycja międzynarodowych zawodów w stunt ridingu Stunt Wars Poland odbędzie się podczas Poznań Motor Show. Wszystkich miłośników akrobacji motocyklowych zapraszamy już 29 marca do Poznania!

Stunt Wars Poland to jedyne takie wydarzenie w sezonie 2019. O tym, jak prestiżowa jest to impreza świadczyć może kadra sędziowska. Uczestników oceniać będą AC Farias - Brazylia (ikona i ojciec chrzestny światowego stunt ridingu), Rafał "Stunter13" Pasierbek - Polska (polska legenda tego sportu), Adam "Special" Peschel - Czechy (organizator największych na świecie zawodów Czech Stunt Days, czynny zawodnik biorący udział w zawodach na całym świecie), Damian Bazaniak - Polska (założyciel portalu tematycznego o zasięgu globalnym, sędzia na zawodach na całym świecie).

~~~~~------~~~~~

Organizatorzy spodziewają się udziału około 20 zawodników, rejestracja zakończy się 14 marca. Pula nagród wynosi 18 000 zł plus nagrody rzeczowe: 1 miejsce 6000 zł, 2 miejsce 4500 zł, trzecie miejsce 3000 zł, czwarte miejsce 1000 zł, piąte miejsce 500 zł, od 6. do 10. po 200 zł. Obok regularnych zawodów odbędzie się widowiskowy konkurs "sickest trick", w którym do wygrania będzie dodatkowa nagroda 2000 zł.

Zawody odbywać się będą przy halach ze stoiskami motocyklowymi (7/7A , 8/8A). 29 marca odbędą się treningi otwarte, 30 marca kwalifikacje, 31 marca półfinały i finały. Bilet wstępu na Poznań Motor Show jest jednocześnie biletem na zawody Stunt Wars. Sponsorem tytularnym w tym roku jest firma Motul.

Stunt Wars Poland 1

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę