tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Strzay, gaz i zniszczenia. Dzie jak co dzie w rosyjskim korku [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Strzay, gaz i zniszczenia. Dzie jak co dzie w rosyjskim korku [FILM]

Autor: Raff 2020.07.01, 19:18 Drukuj

W korku pas awaryjny jest czymś w rodzaju luksusu. Nie chodzi oczywiście o kierowców, którzy mają problem z samochodem, albo ze zdrowiem, ale o cwaniaków, którzy wykorzystują wolne miejsce, by przejechać szybciej niż inni i zaoszczędzić kilka minut.

Niestety, kiedy na drodze spotka się dwóch takich cwaniaków, może dojść do dramatycznych sytuacji. Tak jak na filmie z Rosji, gdzie dwaj samce walczyli o prawo do wjazdu na pas awaryjny. Padły strzały, pojawił się gaz i straty materialne.

NAS Analytics TAG

Wszyscy na szczęście przeżyli, a strzelca szuka policja.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr