tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Statystyki wypadkw: optymistyczny pocztek roku 2020
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Statystyki wypadkw: optymistyczny pocztek roku 2020

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.01.15, 13:22 1 Drukuj

Policja odnotowała już drugi w tym roku dzień, w którym nikt nie zginął w wyniku wypadku drogowego. Choć podsumowanie pierwszego weekendu ferii nie daje powodów do radości, to jednak jest światełko w tunelu.

Jak informuje PAP, w pierwszy weekend ferii na polskich drogach doszło do 183 wypadków, w których zginęło 11 osób, a 207 zostało rannych. Choć to nadal dużo za dużo, to warto wspomnieć, że w pierwszych 12 dniach 2020 roku liczba wypadków spadła o 12 procent w stosunku do analogicznego okresu 2019 roku. Liczba zabitych spadła aż o 40 procent.

NAS Analytics TAG

Optymizmem napawa również fakt, że niedziela 12 stycznia była drugim w tym roku dniem, w którym nikt nie zginął na polskich drogach. Pierwszym takim dniem tego roku było święto Trzech Króli. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr