tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sprzeda motocykli Harley-Davidson w trzecim kwartale 2021 roku - mniej znaczy wicej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sprzeda motocykli Harley-Davidson w trzecim kwartale 2021 roku - mniej znaczy wicej

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.10.27, 20:48 Drukuj

Harley-Davidson podsumował trzeci kwartał bieżącego roku i pomimo problemów z dostawami, cięć w ofertach poszczególnych regionów i ogólnej gorszej sprzedaży, producent odnotował bardzo dobre wyniki finansowe.

Sprzedaż motocykli Harley-Davidson w Ameryce Północnej wzrosła o 2%, a na pozostałych rynkach spadła o 6%. W regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) sprzedaż spadła o 18%, w regionie Azji i Pacyfiku spadek wyniósł 10%, a w Ameryce Łacińskiej aż 45%. Dobrą wiadomością jest wzrost dostaw o 9%.

NAS Analytics TAG

Dochód netto za trzeci kwartał wyniósł 163 mln dolarów - to o 43 mln dolarów więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Oprócz tego, producent przewiduje, że rok zamknie się ze wzrostem dochodu netto na poziomie 30 do 35%. Przychód wyniósł 1,16 mld dolarów - to o 0,2 mld dolarów więcej niż zakładali analitycy.

Harley zamierza również zainwestować do 250 mln dolarów w rozwój nowych produktów, w tym także w rozwój motocykli elektrycznych, które niedawno zostały wydzielone jako osobna marka - LiveWire.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr