tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 niegowe monstrum. Ekstremalne BMW Husky Rnine T rzuca szczk o podog!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

niegowe monstrum. Ekstremalne BMW Husky Rnine T rzuca szczk o podog!

Autor: Raff 2018.03.09, 10:42 Drukuj

Długi rurowy wahacz, kolcowane opony i bokser BMW mają być receptą na zwycięstwo w zawodach hillclimb na śniegu. Motocykl zbudowany na bazie BMW Rnine T wygląda obłędnie!

Zima wprawdzie szczęśliwie odchodzi w zapomnienie i w związku z tym to nienajlepszy moment na prezentowanie takich motocykli, ale nie mogliśmy oprzeć się pokusie - to jedno z najfajniejszych BMW, jakie ostatnio widzieliśmy!

NAS Analytics TAG

Husky BMW RnineT to bezkompromisowa maszyna, która ma tylko jedno zadanie - dzidowanie po śniegu. Gdyby nie sterczące po bokach cylindry, trudno byłoby domyślić się, że to Bawaria wydała tę maszynę na świat. Głównym dostawcą części do Husky był WUnderlich - niemiecki tuner specjalizujący się w motocyklach BMW.

Motocykl wyposażono w szereg elementów, których zadaniem jest zapewnienie trakcji na ekstremalnie kopnej nawierzchni. Mamy tutaj zatem przedłużony rurowy wahacz i kolcowane opony przypominające kaktusy. Są też rolki zamontowane w tylnej części siedziska, ale akurat przeznaczenia tego elementu zupełnie się nie domyślamy.

Za budowę tego monstrum odpowiedzialna jest firma Nagel Motors. Motocykl weźmie udział w zawodach hillclimb Harley and Snow w Ridnau w południowym Tyrolu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr