tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Smoking Barrels LE MC Poland & andarmski Klub Motocyklowy zapraszaj ju w ten weekend
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Smoking Barrels LE MC Poland & andarmski Klub Motocyklowy zapraszaj ju w ten weekend

Autor: Redakcja 2018.09.20, 14:13 Drukuj

Zakończenie sezonu 2018 odbędzie się AMW REWITA w Rynii nad Zalewem Zegrzyńskim w dniach 21-23 września, lecz będzie miało swoją główną część w Warszawie. Integracja, edukacja i konsumpcja, to hasła zbliżającej się imprezy.

Kluby organizujące imprezę otwierają bramy ośrodka w Rynii już w piątek o godzinie 16:00. W sobotę o godzinie 10:00 z ośrodka Rewita kolumna uczestników zlotu ruszy na paradę motocyklową ulicami Warszawy, by wziąć czynny udział w I Kongresie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który odbędzie się w siedzibie Automobilklubu Polskiego przy ul. Powstańców Śląskich.

NAS Analytics TAG

Potem spokojnym krokiem wszyscy ruszą w drogę powrotną do Rynii, by przy muzyce na żywo, ciepłej kiełbasie i napojach poprawiających ogólne samopoczucie, kontynuować integrację.

Wśród atrakcji znajdziecie liczne konkursy z nagrodami, a za sprawą partnerów zlotu przetestować motocykle BMW i Indian, jak również zobaczyć o co chodzi w detailingu motocyklowym.

Do zobaczenia na miejscu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr