tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sowacy zamknli autostrad D3. To powane utrudnienie dla podrujcych, ale dobra wiadomo dla… filmowcw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sowacy zamknli autostrad D3. To powane utrudnienie dla podrujcych, ale dobra wiadomo dla… filmowcw

Autor: Andrzej Sitek 2021.08.13, 08:53 Drukuj

Ekspresowa S1 po stronie polskiej i autostrada D3 w Słowacji, to ważny szlak komunikacyjny, który do końca sierpnia pozostanie zamknięty. Zakaz przejazdu wynika z koniecznego remontu drogi po stronie słowackiej.

Autostrada D3 na odcinku Svrcinovec - Skalite będzie wyłączona z ruchu kołowego do końca miesiąca, tj. 31.08.2021 r. do godziny 20:00. Podróżując do Słowacji od strony Żywca lub Wisły powinni kierować się na drogę I/12, którą poprowadzono objazd. Z kolei wjeżdżając do Polski trzeba skręcić w I/11.

NAS Analytics TAG

Remont jest niezbędny i nie dotyczy jedynie nawierzchni drogi, ale również tuneli Polana oraz Svrczinovec, ekranów akustycznych i chodników. Co ciekawe, Krajowa Agencja Autostrad Słowacji NDS nie będzie tylko wydawać, ale również zarobi blisko 5 mln euro, dzięki temu, że na zamknięty odcinek drogi wpuści… filmowców.

Pieniądze wyłoży Amazon, Paramount Television oraz Skydace Television. Na słowackiej autostradzie pojawi się ekipa filmowa serialu "Tom Clancy’s Jack Ryan". Zdjęcia będą kręcone przez dziesięć dni.

Warto jeszcze dodać, że główną rolę w serialu "Jack Ryan" gra John Krasinski, aktor i scenarzysta polskiego pochodzenia, który na swoim koncie ma także role w takich produkcjach jak "The Office" czy "Ciche miejsce". Inna ciekawostka to fakt, że w obsadzie trzeciego sezonu znaleźli się Daniel Olbrychski i Adam Fidusiewicz.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr