tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skok motocyklem do rzeki na spadochronie - szalony freestyle Antti Pendikainena ze Stunt Freaks Team w Finlandii
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Skok motocyklem do rzeki na spadochronie - szalony freestyle Antti Pendikainena ze Stunt Freaks Team w Finlandii

Autor: Alonzo 2020.10.17, 11:22 Drukuj

Idziesz sobie w sercu lasu, a tu nagle przelatuje nad tobą motocykl, a chwilę za nim motocyklista na spadochronie. W ten sposób tworzą się legendy UFO. Bo Antti Pendikainen był kosmitą. Niestety już nie żyje.

Grupa  Stunt Freaks Team zdobyła sławę szalonymi ewolucjami na motocyklach motocross. Jedną z ich słynniejszych ewolucji był ten skok na motocyklu ponad koroną drzew wprost do rzeki. Motocyklistą był Antti Pendikainen, kaskader, aktor i Youtuber. Skok miał wysokość 40 metrów.

NAS Analytics TAG

 

 

Tutaj można zobaczyć ten sam skok z perspektywy kierowcy:

 

 

Ewolucje, wykonywane przez Antti Pendikainena było ekstremalnie niebezpieczne. Chociaż wydawało się, że chłopaki ze Stunt Freaks Team pokonali prawa fizyki, to ich ewolucje zawsze były oparte na dużym doświadczeniu, profesjonalnych umiejętnościach motocross i szczęściu. Tego szczęścia zabrakło w maju roku 2019. Antti Pendikainen zginął po tym, gdy jadąc z dużą prędkością w terenie stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w drzewo. Świat motocyklowy stracił wspaniałego wizjonera i pełnego pasji motocyklistę. Na szczęści dzięki wideo w sieci Antti zostawił po sobie zapis swoich szalonych pomysłów i zrealizowanych dzięki nim ewolucji, które już zawsze będą inspirowały młode pokolenia żądnych przygód motocrossowców. Nie róbcie tego, co Antti i Stunt Freaks Team, ale bawcie się dobrze oglądając to, co chłopaki stworzyli.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr