tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skandaliczna decyzja łódzkiej policji. Prawo jazdy odebrane za obywatelską postawę!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Skandaliczna decyzja łódzkiej policji. Prawo jazdy odebrane za obywatelską postawę!

Autor: Raff 2019.08.12, 11:06 17 Drukuj

1200 złotych grzywny, 34 punkty karne i zatrzymane prawo jazdy - tak zakończyła się interwencja wrażliwego na cudzą krzywdę kierowcy z Łodzi, który schwytał sprawczynię kolizji.

Sytuacja wydarzyła się dwa lata temu. Łódzki kierowca, pan Dariusz, był świadkiem kolizji. Kiedy zorientował się, że sprawczyni próbuje uciec z miejsca zdarzenia, ruszył za nią w pościg. Jego przebieg nagrywał wideorejestrator zamontowany w samochodzie pana Dariusza.

NAS Analytics TAG

Po kilku kilometrach udało się zatrzymać uciekinierkę, a pan Dariusz wezwał policję, której przekazał nagranie dokumentujące kolizję i pościg za jej sprawczynią.

Po miesiącu pan Dariusz został wezwany na policję w sprawie… wykroczeń, które popełnił podczas pościgu. Było ich sześć, w sumie 34 punkty karne i 1200 zł grzywny. Oznaczało to rzecz jasna odebranie uprawnień do kierowania pojazdami.

Pan Dariusz odwołał się od wyroku, ale sąd podtrzymał poprzedni wyrok, odstępując jednak od wymierzenia kary. Prawo jazdy łódzki kierowca musiał jednak zdawać ponownie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 10
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę