tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sieć pizzerii Domino's naprawia drogi w amerykańskich miastach

Sieć pizzerii Domino's naprawia drogi w amerykańskich miastach

Autor: Konrad Bartnik 2018.06.12, 12:41 Drukuj

"Paving for pizza" to jedna z najciekawszych akcji promocyjnych, o jakich słyszeliśmy w ostatnim czasie. Sieć Domino's Pizza sponsoruje remonty dróg w wybranych w specjalnym plebiscycie amerykańskich miasteczkach. Wszystko dla gładkiej dostawy!

Są w życiu rzeczy ważne, ważniejsze i najważniejsze. Przychodzą czasem takie momenty, że absolutny priorytet to gorąca pizza dowieziona na czas i w nienagannej kondycji. Zwinni dostawcy na skuterach muszą jednak pokonać wiele przeszkód, zanim dotrą do nas z ciężkostrawnym przysmakiem. Jedną z nich są dziurawe drogi, na których łatwo o drastyczne spłynięcie sera czy katastrofalne przemieszczenie papryczek Jalapeño.

Amerykańska sieć Domino’s Pizza dostrzegła problem, a na jej specjalnej interaktywnej stronie możecie zobaczyć, co dzieje się z dostarczaną pizzą na różnych rodzajach nawierzchni. Uwaga, to materiał tylko dla widzów o mocnych nerwach!

Powołano więc do życia akcję "Paving for pizza", co w wolnym tłumaczeniu oznacza remonty dróg w trosce o jakość dostarczanych potraw. Klienci sieci Domino’s głosują na swoje miejscowości w specjalnym plebiscycie, a firma wysyła maszyny i ekipy remontowe we wskazane miejsca. Są to zazwyczaj małe miasteczka, w których na stanie nawierzchni odcisnęły swoje piętno takie zjawiska jak wyjątkowo sroga zima, ulewy, powodzie czy huragan w miejskich finansach.

Akcja póki co odbywa się niestety tylko w USA, chociaż w Polsce również byłoby co robić.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę