tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Shoot & Moto: wyjtkowe wydarzenie charytatywne na Podhalu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Shoot & Moto: wyjtkowe wydarzenie charytatywne na Podhalu

Autor: Informacja prasowa 2022.08.08, 15:41 Drukuj

Niesienie pomocy innym było zawsze obecne w środowisku motocyklistów. Zazwyczaj dlatego, że ich zła sława i buntowniczy tryb życia, zniechęcały innych ludzi do zatrzymania się na poboczu drogi obok popsutego motocykla i siedzącego przy nim właściciela. Musieliśmy dbać o siebie sami. I choć od czasów gangów motocyklowych siejących strach minęło wiele lat, to pomaganie sobie nawzajem pozostało naszą wizytówką. Teraz możemy okazać naszą chęć pomagania, a przy okazji wziąć udział w świetnej imprezie charytatywnej.

Shoot & Moto to pierwsza taka nietypowa impreza motoryzacyjna, która połączy pasjonatów motocykli, samochodów oraz strzelectwa. Wydarzenie odbędzie się 13 sierpnia w Chochołowie na Podhalu, skąd można ruszyć w kultową trasę dookoła Tatr.

NAS Analytics TAG

Podczas głównego wydarzenia będziecie mogli wygrać wiele ciekawych nagród, wystarczy że wesprzecie zbiórkę dla Judytki chorej na porażenie mózgowe, która obecnie jest po ciężkiej operacji zwichnięcia stawów biodrowych. Potrzebny jest przede wszystkim nowy sprzęt ortopedyczny oraz środki na dalszą rehabilitację.

Wśród nagród znajdziecie m.in.: kask od HJC, spodnie od Trilobite, bieliznę termoaktywną od SIXS, vouchery na przeglądy motocyklowe, detailingi, noclegi w Tatrach i Pieninach, przejazd Ferrari California T na terenie MotoPark Kraków oraz wiele, wiele więcej.

Dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w strzelectwie lub chcą doszlifować swoje umiejętności będzie możliwość zakupienia gotowych lub indywidualnych pakietów strzeleckich.  Zajęcia odbędą się pod okiem profesjonalnych instruktorów z Tatra Shooting Academy - uwaga, to wciąga! Możliwe więc, że wrócicie do domu z nową pasją. Po zajęciach dla wszystkich uczestników zorganizowany będzie konkurs z nagrodami.

Dla fanów starej motoryzacji również znajdzie się coś fajnego, ponieważ Tatrzański Klub Motoryzacyjny także uczestniczy w wydarzeniu i będzie niejedna perełka do obejrzenia.

Dodatkowo, podczas wydarzenia Revolt Customs z Krakowa zaprezentuje premierę przebudowanego przez nich motocykla Indian Scout Bobber Twenty.

Nie zabraknie też oczywiście gości takich jak np. Motosapiens, którzy przygotowali dla was wykład pt. "Bezpieczeństwo w normie", podczas którego będziecie mogli dowiedzieć się wszystkiego, co ważne na temat bezpieczeństwa oraz zmieniających się norm. A w ciągu całego dnia będziecie mogli konsultować z nimi wszelkiego rodzaju nurtujące was pytania z branży motocyklowej i nie tylko.

Wydarzenie wspierane jest przez HJC Polska dzięki czemu, nie tylko będzie można wygrać nowy kask, ale również przetestować pięć różnych modeli kasków tej marki.

Nietypową atrakcją będzie stanowisko flipperów, które pojawią się dzięki flippermania.pl. Oczywiście będzie można na nich zagrać. Część z was na pewno nie jedno 2 zł spożytkowała na te gry za czasów młodości, inni pewnie znają je tylko ze starego Windowsa,  jeszcze inni - ci najmłodsi dopiero zobaczą z czym to się je.

Na miejscu nie zabraknie też dobrego jedzenia oraz zimnego piwka, w tym dla zmotoryzowanych w wersji 0%.

W niedzielę organizatorzy zostają dla was z dostępną gastronomią oraz otwartą strzelnicą.

Szczegóły oraz bieżące informacje znajdziecie na stronie eventu na Facebooku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr