tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Serial o MotoGP pojawi siw Amazon Prime Video - ekipa filmowa ju towarzyszy zawodnikom
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Serial o MotoGP pojawi siw Amazon Prime Video - ekipa filmowa ju towarzyszy zawodnikom

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.03.29, 18:50 Drukuj

Dorna pozazdrościła Formule 1 serialu na platformie Netflix i nareszcie postanowiła pójść za ciosem i przygotować podobny format dotyczący wyścigów MotoGP.

Serial "Formuła 1: Walka o życie" z pewnością przyczynił się do spopularyzowania królowej sportów samochodowych nawet wśród osób, które nie interesują się wyścigami. Dokument jest nakręcony tak, że nawet kompletni laicy znajdą coś dla siebie. Możemy nawet wysnuć stwierdzenie, że przez zakulisowe materiały jest ciekawszy niż samo oglądanie wyścigów, więc jeśli ktoś przegapi cały sezon, to nadrobi z nawiązką.

NAS Analytics TAG

O tym, że Dorna przygotowuje podobny serial, który pojawi się na platformie Amazon Prime Video. Za produkcję serialu odpowiada grupa Mediapro, której załoga jest obecna w Katarze i zbiera materiały z dwóch pierwszych rund tego sezonu. Redakcja portalu Motorsport.com pytała zawodników o to, co sądzą na temat nakręcenia tego typu serialu o MotoGP i wszyscy byli nastawieni entuzjastycznie. Usługa Amazon Prime Video jest dostępna również w Polsce, więc z niecierpliwością czekamy na kolejne szczegóły dotyczące dokumentalnego serialu o MotoGP.

 
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr