tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ścigacz.pl na skuterach Kymco w Austrii i Słowenii

Ścigacz.pl na skuterach Kymco w Austrii i Słowenii

Autor: Redakcja 2018.09.14, 09:51 Drukuj

Dwóch naszych redaktorów - Konrad i Rafał, wybrało się na rozszerzony test teoretycznie miejskich skuterów Kymco. Rozpędzili się tak konkretnie, że wylądowali w najwyższych partiach dwóch motocyklowych rajów - Austrii i Słowenii.

Szybki autostradowy przelot przez Ostrawę, Brno i Wiedeń, następnie unoszący się na lazurowych wodach jeziora klasztor w słoweńskim Bledzie, 12 km ciasnych winkli z przewyższeniem kilometra na przełęcz Mangart i finał wyjazdu pod najwyższą górą Austrii - słynnym Grossglocknerem. A to wszystko na dwóch skuterach Kymco - XCiting 400 oraz AK 550.

Obszerna relacja i film już niebawem na Ścigaczu, a tymczasem zobaczcie, co nasi turyści mają do powiedzenia na temat swoich pierwszych wrażeń.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę