tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sanday Motorsandal, czyli motocyklowy styl plaowy dla wymagajcych
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sanday Motorsandal, czyli motocyklowy styl plaowy dla wymagajcych

Autor: Raff 2018.11.24, 12:09 3 Drukuj

Motorsandal to odpowiedź na problem, który trapi sporą grupę motocyklistów: jak jeździć sportem w sandałach, żeby nie było obciachu. To genialne rozwiązanie będzie idealnym uzupełnieniem innych motocyklowych akcesoriów - koszulki żonobijki i plażowych szortów.

Motorsandal to nie jakiś tam sandał - to sandał przystosowany do jazdy motocyklem! Posiada wszystko, co motocykliście potrzebne - odblaskowe wstawki, wzmocnienia w miejscach narażonych na przetarcie (np. przy przełączaniu biegów) i podwójnej szerokości rzepy dla, jak określa to producent, pewnego chwytu stopy.

NAS Analytics TAG

Niewątpliwym atutem sandałów Motorsandal jest fenomenalna przewiewność, która sprawia, że to produkt idealny do jazdy w upalne letnie dni. Będzie znakomitym uzupełnieniem siatkowej koszulki-żonobijki i plażowych szortów w kwiaty. Producent nie przewidział wprawdzie żadnych elementów ochrony biernej, ale - jak to mówią chirurdzy - kto nie ryzykuje, ten nie amputuje!

Szkoda, że w spętanej przepisami, certyfikatami i zezwoleniami Europie Motorsandal nie ma szans na uzyskanie normy EN 13634. Jedynym ratunkiem dla miłośników stylu plażowego na motocyklu pozostaje zatem prywatny import.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr