tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Samotnie śladami rajdu Paryż-Dakar. Przypominamy niezwykły wyczyn Polaka [FILM]

Samotnie śladami rajdu Paryż-Dakar. Przypominamy niezwykły wyczyn Polaka [FILM]

Autor: Raff 2018.08.09, 15:26 Drukuj

Samotny przejazd śladami dawnego rajdu Paryż Dakar. Bez ekipy technicznej, medialnego i medycznego wsparcia, w ekstremalnych warunkach pogodowych. Przypominamy niezwykły wyczyn Tomka Free Staniszewskiego.

Tomka w środowisku motocyklowych podróżników nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać, ale wciąż wielu z nas nie zna historii, która emocjonowała nas przed dwoma laty, a szkoda, bo warto ją przypomnieć.

Tomek, zafascynowany historią dawnych rajdów Paryż-Dakar, postanowił samotnie, na lekkim, zmodyfikowanym enduro przemierzyć ekstremalnie trudną trasę imprezy sprzed lat. Wszystko, na co mógł liczyć, to własny spryt i doświadczenie.

Przypominamy tę historię, bo genialny film na Youtube ma zaledwie 16 tysięcy wyświetleń, a naszym zdaniem zasługuje na milion! Oglądajcie, upał jest tak nieznośny, że szkoda czasu na pracę.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę