tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 SZATASKO brzmice Kawasaki Ninja ZX-25R na wydechu Yoshimura [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

SZATASKO brzmice Kawasaki Ninja ZX-25R na wydechu Yoshimura [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2020.06.01, 14:24 Drukuj

Jeśli próbowaliście sobie wyobrazić, jak brzmią krzyczące demony z najniższych kręgów piekieł, posłuchajcie nowego Kawasaki Ninja ZX-25R z dedykowanym wydechem Yoshimura. Testy na hamowni przeprowadził indonezyjski oddział japońskiego koncernu. 

Sportowe Kawasaki Ninja ZX-25R jest powrotem do tradycji wyczynowych ćwiartek, popularnych w Japonii pod koniec lat 80. Maszyny te nie mają nic wspólnego z "cywilnymi" motocyklami klasy 250. Ich wściekłe silniki potrafiły się kręcić do 20 tysięcy obr/min, uzyskując moc powyżej 50 KM. W połączeniu z bardzo niską masą dawało to wyjątkowo "kąśliwe" maszyny, idealne do rywalizacji na krótkich, krętych torach. 

NAS Analytics TAG

Nowe Kawasaki Ninja ZX-25R mogliśmy już obejrzeć w akcji na torze, kiedy jeździli nim zawodnicy fabrycznego teamu WSBK Jonathan Rea i Alex Lowes. Tym razem możemy posłuchać, jak wściekle ryczy z wydechem Yoshimura w czasie testów na hamowni. 

Niestety, motocykl ten nie ma szans spełnić europejskich norm i niemal na pewno nie będzie oferowany u nas do użytku drogowego. Można liczyc wyłącznie na prywatny import tylko do jazdy na torze. Zielonymi potworkami na swoich ulicach będą się mogli cieszyć wyłącznie mieszkańcy Azji. 

Więcej informacji o motocyklach Kawasaki znajdziecie na stronie www.kawasaki.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr