tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 SPYKE - marka PREMIUM odzieży motocyklowej otwiera Design & Technology Center w Łodzi

SPYKE - marka PREMIUM odzieży motocyklowej otwiera Design & Technology Center w Łodzi

Autor: Informacja prasowa 2018.08.10, 12:31 Drukuj

W związku z ambitnymi planami marki oraz ciągłym rozwojem produktów, trwającym już od przeszło 40 lat, zapraszamy do współpracy wszystkie osoby o profilach zawodowych z obszaru odzieży sportowej oraz PPE:

  • Technologów odzieży i materiałoznawstwa
  • Konstruktorów odzieży
  • Stylistów i projektantów
  • Ekspertów R&D
  • Specjalistów ds. jakości
  • Koordynatorów marketingu
  • Specjalistów ds. logistyki

Zostań częścią nowego projektu SPYKE, który docenił Polskę oraz Łódź z jej tradycją Fashion. Wspieraj tworzenie jednej z najbardziej zaawansowanych odzieży motocyklowych Świata, poczynając od projektów, doboru zaawansowanych materiałów, wdrażania nowych technologii, poprzez realizację odszyć, a wieńcząc wszystko testami na torze.

Wyrusz z nami w tę przygodę, gdyż świat motocykli, to przede wszystkim pasja, której nigdy nam nie zabraknie.

Czekamy na Twoje CV oraz list motywacyjny pod adresem: job@spyketechnology.pl

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę