tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ruszaj zapisy na lipcowy MT Tour w odzi
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ruszaj zapisy na lipcowy MT Tour w odzi

Autor: Informacja prasowa 2022.06.23, 11:23 Drukuj

Zbliża się druga edycja MT Tour 2022. W połowie lipca truck MT zaparkuje przed salonem Yamaha Liberty Motors w Łodzi. Jeśli chcesz wziąć udział w testach gamy motocykli wprost z Ciemnej Strony Japonii, już dziś zarejestruj się na to wydarzenie.

Podobnie jak podczas pierwszej edycji, która odbyła się w miniony weekend w salonie AF Motors w Toruniu, na uczestników będzie czekać pełna gama gotowych do testowania hyper nakedów Yamahy.

NAS Analytics TAG

Największe emocje wzbudzą królewskie MT-10 w wersjach standardowej oraz SP wyposażonej w półaktywne zawieszenie oraz zapierające dech, trzycylindrowe MT-09 i MT-09 SP. Na chętnych będzie czekać bestsellerowy, niezwykle wszechstronny MT-07 w wersjach o pełnej mocy i ograniczonej do 35 kW, przeznaczonej do prowadzenia na prawo jazdy kategorii A2.

Nie zabraknie też jednośladów adresowanych dla początkujących kierowców, czyli MT-03 i MT-125 - do prowadzenia tego ostatniego wystarczy samochodowe prawo jazdy. Łącznie do waszej dyspozycji będzie aż 17 motocykli i niezwykle atrakcyjne trasy do ich testowania, a do tego mnóstwo zabawy i pozytywnych wrażeń!

Specjalne atrakcje zostaną też przygotowane dla wszystkich, którzy już wcześniej odkryli Ciemną Stronę Japonii i przyjadą na wydarzenie własnymi motocyklami MT. Spodziewajcie się konkursów, niespodzianek i upominków.

Do zobaczenia w weekend 16-17 lipca w salonie Yamaha Liberty Motors w Łodzi, ul. Gen. Jarosława Dąbrowskiego 207/255.

Zapisz się do udziału tutaj.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr