tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rozpoczynamy testy popularnych motocykli uywanych
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rozpoczynamy testy popularnych motocykli uywanych

Autor: Micha Brzozowski 2017.03.15, 17:37 28 Drukuj

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, a wraz z nią szał zakupu motocykli używanych. Nie każdego stać na nowy motocykl, a do tej pory testowaliśmy dla was praktycznie tylko sztuki prosto z fabryki. W tym sezonie zamierzamy to zmienić. Chcecie testów motocykli używanych? Podpowiedzcie nam jakie sprzęty mamy dla was objeżdżać.

Świeżo zakupiony pojazd wyprodukowany przed 5, 10 czy nawet 15 laty może okazać się świetnym sprzętem albo też źródłem problemów i rozczarowań. "Nowy motocykl używany" może cieszyć swojego właściciela przez długie lata lub też psuć mu krew przez podobny czas. Jeżeli osoba, która kupuje jednoślad, wyposażona jest w odpowiednią wiedzę dotyczącą eksploatacji danego motocykla i zna charakterystyczne bolączki modelu, na pewno dokona świadomego oraz przede wszystkim udanego zakupu.

NAS Analytics TAG

Na co zwrócić uwagę kupując dany model? Jak dbać o zakupiony sprzęt, by jeździł bezawaryjnie? Jak rozpoznać zaniedbania poprzednich właścicieli? Jak dobrać odpowiedni model do swoich potrzeb? Co może zaoferować dany motocykl używany swojemu potencjalnemu właścicielowi, a czego nie można od niego wymagać? Ile zapłacić za zadbany egzemplarz, by nie czuć się oszukanym? Na te i inne pytania uzyskacie odpowiedzi dzięki naszym regularnym, redakcyjnym testom motocykli używanych, które są w finansowym zasięgu każdego polskiego motocyklisty.

Suzuki SV 650 2004, SVF 650 Gladius 2011, Honda NC700S 2012, Honda VFR 800 2005, Yamaha R6 lub R1 2008, a może Kawasaki ER6N 2010? Jakie modele mielibyśmy dla was testować? Te, a może zupełnie inne? Czekamy na wasze sugestie pod mailem: brzoza(at)scigacz.pl lub w komentarzach pod tym artykułem. Dzięki waszym podpowiedziom stworzymy listę maszyn, które w tym sezonie będziemy dla was objeżdżać.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 28
Poka wszystkie komentarze
Autor:tim 17/03/2017 12:22

triumph tiger 1050 !

Odpowiedz
Autor:Karol 17/03/2017 11:44

A gdzie Ducati Monster?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr