tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rozpoczyna si kolejna Bitwa Krlw Harley-Davidson!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rozpoczyna si kolejna Bitwa Krlw Harley-Davidson!

Autor: Informacja prasowa 2018.01.17, 10:25 1 Drukuj

Ponad 200 dealerów Harley-Davidson z Europy bierze udział w tegorocznej edycji Bitwy Królów, jednym z największych konkursów custom w historii. Jako bazy do modyfikacji można było użyć dowolnego modelu H-D z rodziny Dark Custom, w tym modeli 2018 Fat Bob™ i Street Bob™. W rywalizacji udział bierze sześć maszyn z polskich salonów H-D.

Rozpoczyna się czwarty i największy konkurs modyfikacji custom pod nazwą Bitwa Królów (Battle of the Kings). Ponad 200 dealerów Harley-Davidson z Europy walczy o tytuł Króla Custom 2018, prezentując jedyne w swoim rodzaju, dwukołowe dzieła sztuki custom. W tym roku jako bazy do modyfikacji można było użyć dowolnego modelu Harley-Davidson z rodziny Dark Custom - Street™ 750, Street Rod™, Iron™ 883, Forty-Eight™ i Roadster™, a także dwóch najnowszych modeli Softail® z rocznika 2018 - Fat Bob™ i Street Bob™.

NAS Analytics TAG

Zasady konkursu są proste - koszt modyfikacji maszyny nie może przekroczyć 6000 euro oraz należy użyć minimum 50% oryginalnych części i akcesoriów H-D. Motocykl musi być dopuszczony do ruchu.

W polskich salonach zbudowano tym razem sześć wyjątkowych maszyn custom, które dla mechaników H-D były polem do wykazania się pomysłami, kreatywnością, umiejętnościami i sztuką indywidualizacji. Motocykle biorące udział w konkursie są już gotowe i można na nie głosować do 18 lutego na specjalnej stronie internetowej. Głosujący wybiorą w pierwszym etapie regionalnego lub krajowego Króla Custom, który weźmie udział w finałowej walce o tytuł Króla Custom 2018 i koronę Bitwy Królów, podczas targów EICMA w Mediolanie gdzie będą zaprezentowane wszystkie maszyny finalistów.

W tegorocznej Bitwie Królów bierze udział 6 polskich salonów Harley-Davidson - Appaloosa z Wrocławia, Arrow z Katowic, Dragon z Krakowa, HD Łódź, HD Rzeszów, a także HD Szczecin. Pod koniec lutego okaże się, kto jest zwycięzcą etapu regionalnego, oraz czy będzie nim jeden z salonów reprezentujących Polskę.

Steve Lambert, dyrektor ds. Marketingu w Harley-Davidson International już nie może się doczekać wyników konkursu: "Bitwa Królów naprawdę pobudza do działania naszych dealerów i pokazuje wartość talentów twórczych, którymi dysponujemy w naszych salonach. Bitwa Królów jest również ogromną inspiracją dla naszych klientów, którzy mogą zechcieć dokonać modyfikacji - mniejszej lub większej - we własnej maszynie."

Czy motocykl z Polski zostanie Królem Custom 2018? Wszystko zależy od Waszych głosów.

Zobacz motocykle zgłoszone do tegorocznej edycji konkursu i wybierz swojego faworyta na tej stronie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr