tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rozpoczcie sezonu motocyklowego na tysic sposobw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rozpoczcie sezonu motocyklowego na tysic sposobw

Autor: Piotr Barry Barya 2017.03.24, 14:47 Drukuj

Zlot, wystawa, poświęcenie motocykli na Jasnej Górze, czy po prostu pierwsza przejażdżka z przyjaciółmi? Kiedy możemy uznać, że nowy sezon został oficjalnie rozpoczęty?

Hasło "rozpoczęcie sezonu motocyklowego" każdy motocyklista może definiować po swojemu. Dla jednych symboliczne rozpoczęcie stanowi pierwsza przejażdżka po zimowej przerwie, dla drugich uczestnictwo w oficjalnej imprezie o charakterze zlotowym, a dla jeszcze innych strzał z klamki sprzęgła i radosny przelot na jednym kole… Dla całej branży motocyklowej symboliczny wymiar zawsze ma również pierwsza w roku wystawa motocyklowa (Moto Expo 2017 odbyła się w pierwszych dniach marca w Warszawie).

NAS Analytics TAG

Obserwując nasze kalendarium imprez wcale nie trzeba być bystrzakiem, aby się zorientować, że największe zagęszczenie imprez mających w nazwie hasło "rozpoczęcie sezonu" pojawia się w kwietniu. Jest ich na tyle dużo, że aż można się pogubić. Znakomitym przykładem są dwa kwietniowe rozpoczęcia sezonu w Częstochowie... Dla wszystkich zdezorientowanych motocyklistów uporządkujmy zatem temat:

9 kwietnia (Niedziela Palmowa) odbywa się "Motocyklowy Zjazd Gwiaździsty do Częstochowy Jasna Góra 2017". Szczegóły na: www.motozjazd-czestochowa.pl.

23 kwietnia odbywa się "Motocyklowy Zlot Gwiaździsty im. ks. Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego" organizowany przez Stowarzyszenie Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński. Szczegóły na www.rajdkatynski.net.

Mamy więc zjazd i zlot… Podobnych przypadków, gdzie w jednym miejscu są organizowane dwie duże imprezy lub terminy poszczególnych zlotów zaczynają się ze sobą pokrywać, jest wiele. Świadczy to przede wszystkim o tym, że wciąż nas przybywa, a to przecież powód do radości. Zatem cieszmy się tym nowym sezonem i rozpoczynajmy go każdy po swojemu, oby bezpiecznie.

Z pewnością znajdą się również tacy, który jeździli przez całą zimę i dla nich granica pomiędzy jednym, a drugim sezonem jest zupełnie zatarta. Oni nie potrzebują rozpoczynać nowego sezonu, bo nigdy nie skończyli starego… Są również tacy, którzy chcą rozpoczynać sezon w spokoju i samotności, z daleka od hałasu, wielkich imprez i "spędów". Wystarczy im ukochany motocykl, ulubiony odcinek krętej drogi i pierwszy w tym roku ciepły weekend z dużą ilością słońca. Dla wszystkich pozostałych, którzy lubią bawić się w dużej grupie, przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych wydarzeń motocyklowych w kwietniu 2017.

Do zobaczenia na trasie, albo na jednej z imprez…

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr