tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rozpoczcie Sezonu Motocyklowego w odzi
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rozpoczcie Sezonu Motocyklowego w odzi

Autor: Piotr Barry Barya 2017.04.08, 22:11 Drukuj

Ponad 3 tysiące motocykli pojechało w wielkiej paradzie ulicami Łodzi podczas imprezy oficjalnie rozpoczynającej sezon 2017. Na olbrzymim placu obok Atlas Areny zorganizowano koncerty i moc atrakcji.

Motocykliści uczestniczący w hucznym Rozpoczęciu Sezonu Motocyklowego zbierali się pod Atlas Areną w Łodzi już od godzin porannych. O imprezie informowaliśmy was m.in. w naszym kalendarium oraz w zapowiedzi zlotów motocyklowych w kwietniu 2017.

NAS Analytics TAG

Otwarcie bram nastąpiło o godzinie 10.00. Na wszystkich czekał ciepły poczęstunek i atrakcje, które wypełniły czas do rozpoczęcia parady. Na miejscu nie zabrakło też reprezentacji Ścigacz.pl - relacjonowaliśmy imprezę na żywo, na naszym facebookowym profilu.

Koncerty, pokazy i goście…

Były koncerty, pokazy stuntu w wykonaniu Rafała Kanika, pokazy i turniej Gymkhana, ciekawie zorganizowane pokazy pierwszej pomocy, liczne stoiska z odzieżą i akcesoriami, szkoleniowy symulator jazdy motocyklem, pokazy pit bike’ów i zbiórka krwi. Nie brakowało też konkursów, w których do wygrania były cenne nagrody - począwszy od tabletu i myjki ciśnieniowej, kończąc na skuterze Peugeot. Na scenie pojawili się przedstawiciele klubów motocyklowych, które wspólnie z Urzędem Miasta Łodzi, podjęły się trudów organizacji tej wielkiej imprezy. Swoją obecnością zaszczyciła nas również Prezydent Łodzi - Hanna Zdanowska, która razem z motocyklistami pojechała w paradzie.

Parada motocykli ulicami Łodzi

Parada wystartowała spod Atlas Areny zgodnie z planem, czyli o godzinie 13.00. Według wstępnych szacunków pojechało w niej ponad trzy tysiące maszyn. Na miejscu pojawili się nie tylko łódzcy motocykliści, ale też przyjezdni z wielu miast województwa Łódzkiego. Było widać wiele tablic rejestracyjnych z Piotrkowa Trybunalskiego, Tomaszowa Mazowieckiego, czy Bełchatowa. Pojawili się również goście z odleglejszych regionów Polski - spotkaliśmy motocyklistów z Warszawy, Poznania, czy Grudziądza. Parada finalnie wróciła na plac pod Atlas Areną i tam rozpoczęła się kolejna część imprezy - znów z konkursami i koncertami. Wystąpiła m.in. znakomita grupa Colorado. Wypada tu również wspomnieć o "miłym geście ze strony pogody" - nie padał deszcz, popołudniu świeciło słońce, a temperatura oscylująca wokół 14 stopni Celsjusza była idealna do jazdy w paradzie.

Łódzkie kluby motocyklowe

Pomysłodawcą wspólnego Rozpoczęcia Sezonu w Łodzi jest Tomasz Kacprzak - Przewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi, który - jak łatwo zgadnąć - sam również jest motocyklistą. Imprezę wspólnie z Urzędem Miasta Łodzi zorganizowały następujące grupy: Berserkers, Czarne Orły Łódź, Dark Squadron, Forum Łódzkich Motocyklistów, Group of Franc, H.O.G Łódź, Klub Motocyklistów Politechniki Łódzkiej, Klub Żużlowy "Orzeł Łódź", Knight Riders, Korsarze Łódź oraz Number One Club Łódź. Prawda, że dużo tych klubów w Łodzi?

Dziękuję wszystkim za fantastyczną atmosferę i miłe przyjęcie na miejscu! Do zobaczenia!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr