tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rossi jakiego nie znacie. Reklama Aprili SR z czasw, gdy Loris Capirossi potrafi wygra z Valentino nawet w wycigu do toalety
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rossi jakiego nie znacie. Reklama Aprili SR z czasw, gdy Loris Capirossi potrafi wygra z Valentino nawet w wycigu do toalety

Autor: Alonzo 2021.02.07, 19:42 Drukuj

W tej chwili wydaje się niewiarygodne, że Valentino Rossi zgodził się wystąpić u boku Lorisa Capirossiego w takiej reklamie. Rola w tej reklamie w żaden sposób nie licuje z legendą MotoGP.

Reklama pochodzi z roku 1997. Wtedy to w zespole Aprilia, prowadzonym przez Carlo Pernata, spotkali się Valentino Rossi, dosiadający 125-tki i Loris Capirossi na motocyklu o pojemności 250 cm³. Obaj zapewnili dominację Aprilii w obu klasach, a ich popularność przełożyła się na częste ich występy w reklamach firmy z Noale:

NAS Analytics TAG

Co ciekawe, tę reklamę przypomniał ostatnio na swoim profilu Loris. Cieszył się z tego, że udało mu się wyprzedzić Rossiego, chociaż w drodze do toalety. W czasie kręcenia reklamy Capirossi był godnym rywalem Rossiego, ale w kolejnych latach forma obu zawodników mocno się zróżnicowała. Rossi stał się legendą MotoGP, odnosząc niezliczoną liczbę zwycięstw. Capirossiemu nie udało się ani razu zdobyć tytułu w kategorii MotoGP. Stąd dodatkowy, ukryty humor tej reklamy - przywołuje czasy, gdy Capirossi potrafił pokanać Rossiego nawet na skuterze w wyścigu do toalety.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr