tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Robbie Maddison robi backflip z helikoptera na wysokoci 5000 stp (1,5 kilometra)
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Robbie Maddison robi backflip z helikoptera na wysokoci 5000 stp (1,5 kilometra)

Autor: Alonzo 2021.09.26, 11:21 Drukuj

Robbie Maddison pobił kolejny rekord. Tym razem zrobił serię backflipów na elektrycznym motocyklu, skacząc z wysokości blisko 5000 stóp nad ziemią. Jest to w przybliżeniu 1,5 kilometra.

Robbie Maddison to legenda motocrossu. Największą sławę przyniosły mu jednak nietypowe skoki, które wykonywał na motocyklu. Jest na przykład właścicielem rekordu w długości skoku, wynoszącego 107,5 metra. Przeskakiwał też różne wysokie konstrukcje, na przykład udało mu się wskoczyć motocyklem na kopię Łuku Triumfalnego w Las Vegas.

NAS Analytics TAG

Teraz do swoich wyczynów Robbie Maddison dodał kolejny. Backflipy ze specjalnej rampy, podniesionej przez helikopter na wysokość około 1,5 kilometra:

Wyczyn ten jest częścią kampanii promocyjnej motocykli elektrycznych Razor. Cichym bohaterem filmu jest również kamerzysta, który nagrywał ewolucje Maddisona. Widać go na niektórych ujęciach. Trzeba przyznać, że pozycja kamerzysty wyglądała bardziej ekstremalnie, niż samego motocyklisty, a spadanie razem z motocyklem przy jednoczesnym perfekcyjnym trzymaniu kadru jest wyczynem, godnym samego skoku Maddisona.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr