tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rekordowa ilo nietrzewych kierowcw w trakcie majwki - 1 maja na podwjnym gazie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rekordowa ilo nietrzewych kierowcw w trakcie majwki - 1 maja na podwjnym gazie

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.05.03, 09:43 Drukuj

Komenda Główna Policji podsumowała sytuację na drogach w dniu 1 maja. Z danych wynika, że zdecydowanie nie mamy powodów do dumy, chociaż mniej kierowców straciło prawo jazdy za przekroczenie prędkości.

Z informacji przedstawionych przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji wynika, że 1 maja zatrzymano 426 nietrzeźwych kierowców. To bardzo dużo, biorąc pod uwagę fakt, że w ubiegłym roku było ich 282. Oczywiście może to wynikać z tego, że w tym roku Polacy luźniej podeszli do tematu majówki, a więc zwiększył się ruch na drogach i był on większy także w sklepach z alkoholem, które zdecydowały się otworzyć w święto.

NAS Analytics TAG

Na pocieszenie warto wspomnieć, że tego samego dnia prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 50 km/h i więcej straciło 122 kierowców, co jest bardzo dobrym wynikiem, ponieważ w ubiegłym roku policjanci zatrzymali 296 dokumentów. Oprócz tego, w całej Polsce doszło do 54 wypadków, w których 76 zostało rannych, a 5 zostało zabitych. Jak informuje Polska Agencja Prasowa, w tę majówkę nad bezpieczeństwem ruchu drogowego czuwa około 5 tysięcy policjantów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr