tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rajd Tukan 2020. Ju dzi szykuj si na wielk przygod!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rajd Tukan 2020. Ju dzi szykuj si na wielk przygod!

Autor: Informacja prasowa 2020.07.22, 23:19 Drukuj

Choć ten rok nie jest łaskawy dla eventów, przeniesiony na wrzesień Rajd Tukan to bez wątpienia rajd, na którym nie może zabraknąć miłośników ciężkiego enduro.

VII edycja Rajdu Tukan odbędzie się na Dolnym Śląsku, a jego główna siedziba znajdzie się w malowniczej miejscowości Bolków. Jednak uczestnicy rajdu będą również poznawać trasy w okolicach Jeleniej Góry, czy Wałbrzycha, gdzie bez wątpienia adrenaliny nie zabraknie.

NAS Analytics TAG

Biuro rajdu otworzy się 4 września o godzinie 12:00, a wieczorem odbędzie się pierwszy odcinek specjalny, aby rozgrzać motocyklistów przed sobotnimi zmaganiami. W sobotę rajd rozpocznie się o godzinie 8:00 a zmagania zakończą się około godz. 19:00. Nie zabraknie atrakcji i wieczornej imprezy po całym dniu wrażeń, które czekają na motocyklistów na trasie.

Niedziela - 6 września, to ostatni dzień, na który przewidziany jest Puchar Burmistrza Bolkowa, który zakończy się wręczeniem nagród i oficjalnym zakończeniem Rajdu Tukan. Zapisy możliwe są jedynie na stronie internetowej, spieszcie się liczba uczestników jest ograniczona:

http://rajdtukan.pl/vii-edycja-rajdu-tukan/zapisy-tukan-vii-maj-2020/

Słowa nie opiszą atmosfery na Rajdzie Tukan, zobaczcie sami relację z zeszłego roku!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr