tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rafał Sonik do czytelników Scigacz.pl: dziękuję, że jesteście współautorem mojego sukcesu!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rafał Sonik do czytelników Scigacz.pl: dziękuję, że jesteście współautorem mojego sukcesu!

Autor: Redakcja 2019.10.15, 10:18 Drukuj

Rafał Sonik, nasz mistrz świata, przygotował specjalnie dla was, czytelników portalu Scigacz.pl podziękowania. Rafałowi towarzyszymy od lat, z wypiekami na twarzy śledzimy jego zmagania i walkę do samego końca. 

Rafale! Dziękujemy ci za godne reprezentowanie naszego kraju oraz naszego portalu na najważniejszych mistrzostwach ATV świata! Oczywiście, czujemy wielką dumę z Twoich sukcesów, życzymy wielu kolejnych!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę