tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Radek Gęgniewicz, młody zawodnik sportów motocyklowych, przegrał walkę o życie

Radek Gęgniewicz, młody zawodnik sportów motocyklowych, przegrał walkę o życie

Autor: Redakcja 2019.01.14, 11:57 1 Drukuj

W niedzielę o 20.45 zmarł Radek Gęgniewicz, młody zawodnik sportów motocyklowych. W lipcu ubiegłego roku uległ on poważnemu wypadkowi podczas wyścigu Superstock 300 na Torze Poznań.

Podczas wyścigu Superstock 300 na Torze Poznań w lipcu ubiegłego roku, Radek uległ groźnemu wypadkowi. Po uślizgu tylnego koła upadł tak niefortunnie, że doznał poważnych obrażeń głowy. Mimo błyskawicznej akcji ratunkowej, Radek zapadł w śpiączkę.

Przez wiele miesięcy lekarze i rodzina nie ustawali w wysiłkach by chłopak mógł stanąć na nogi. Umieszczono go w klinice Budzik, pracowano nad jego rehabilitacją. Rokowania wydawały się dobre - Radek potrafił komunikować się gestami ręki.

Niestety, ostatnio stan młodego zawodnika drastycznie się pogorszył. Jak poinformował Daniel Bukowski, wczoraj, w niedzielę 13 stycznia o godzinie 20.45, Radek przegrał walkę o życie. To straszna wiadomość dla całego motocyklowego świata. Rodzinie i bliskim składamy szczere wyrazy współczucia.

Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę