tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Puci bka podczas policyjnej kontroli. Narobi sobie smrodu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Puci bka podczas policyjnej kontroli. Narobi sobie smrodu

Autor: Raff 2020.07.10, 15:57 1 Drukuj

Mieszkaniec Wrocławia, w czasie policyjnej kontroli, nie zapanował nad wiatrami. Policjanci się obrazili i skierowali sprawę do sądu.

W czasie obowiązujących obostrzeń, związanych z pandemią, policjanci zwracali baczną uwagę, czy obywatele stosują się do obowiązujących przepisów. We Wrocławiu uwagę stróżów prawa zwrócił wówczas mężczyzna, który nie miał na twarzy maseczki.

NAS Analytics TAG

W czasie interwencji doszło do niezręcznego zdarzenia - kontrolowany mężczyzna, ze stresu bądź z lekceważenia dla organów państwa puścił wiatry. Zbulwersowani policjanci odebrali to jako zachowanie ofensywne i postanowili skierować sprawę do sądu.

Ten uznał zachowanie mężczyzny za "nieobyczajny wybryk" i w wyroku nakazowym, zobowiązał mężczyznę do odbycia 20 godzin prac społecznych. Nie wiadomo, czy będzie on odwoływał się od wyroku. Dobrze, że nie było to motocyklista - strach pomyśleć jak tacy wrażliwi funkcjonariusze poradziliby sobie z pierdzeniem… wydechu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr