tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Przykazania dla kierowców samochodów od motocyklistów - udostępniajcie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Przykazania dla kierowców samochodów od motocyklistów - udostępniajcie

Autor: Alonzo 2017.03.19, 10:23 Drukuj

Wiosna rozpędza się z impetem polskiego Pendolino. Raz jest, za chwilę tonie w deszczu i jest targana podmuchami huraganowego wiatru. Nie zmienia to faktu, że w końcu słońce na stałe odzyska panowanie na niebie, ciepłe powietrze wypełni na dłużej nasz kraj i ulice wypełnią się motocyklistami - nie tylko tymi, najbardziej wytrwałymi, którzy jeżdżą cały rok, ale również tymi sezonowymi, którzy wsiadają na motocykl tzw. wiosną, a za kilka miesięcy z uwagą studiują publikacje pod tytułem "garażowanie motocykla nie tylko dla orłów".

NAS Analytics TAG

Ponieważ jesień i zima trwają długo, wielu kierowców samochodów zapomina przez ten czas, czym jest motocykl. Wielu zapomina, że w ogóle coś takiego może pojawić się na drodze. Podczas kontaktu z takowym obiektem, zupełnie nic nie wiedzą o jego zachowaniach i nawykach. Dlatego grupa Nocna Jazda Motocyklem bez Celu - Poznań przygotowała krótki poradnik filmowy. Powinniśmy udostępnić ten poradnik jak najszerzej tak, aby każdy kierowca samochodu mógł odświeżyć swoją wiedzę na temat motocykli i ich zachowań przed niedługim zetknięciem się z nimi na drodze:

 

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę