tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Przeyjmy to jeszcze raz! Oficjalna relacja video z rundy Mistrzostw wiata FIM SuperEnduro w odzi
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Przeyjmy to jeszcze raz! Oficjalna relacja video z rundy Mistrzostw wiata FIM SuperEnduro w odzi

Autor: Informacja prasowa 2021.12.07, 14:06 Drukuj

Inauguracyjna runda Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro przeszła do historii. Po dwóch latach od ostatniej rundy rozgrywanej w Polsce, najlepsi zawodnicy świata ponownie zagościli w naszym kraju. Zobaczcie skrót tego, co działo się w minioną sobotę w łódzkiej Atlas Arenie.

Przypomnijmy, że w najmocniejszej klasie Prestige nie do pokonania był Billy Bolt (Husqvarna). Urzędujący Mistrz Świata Super i Hard Enduro pokazał, że jest w świetnej formie i nie dał szans rywalom wygrywając zarówno wyścig Super Pole, jak i wszystkie trzy finały. Podium w klasie królewskiej uzupełnili Manuel Lettenbichler (KTM) oraz Colton Haaker (Husqvarna). Tadeusz Błażusiak (Gas Gas), który mimo problemów i upadków walczył do samego końca, zajmując piąte miejsce w klasyfikacji rundy.

NAS Analytics TAG

W klasie Junior byliśmy świadkami nowego rozdziału w historii polskiego SuperEnduro, kiedy Dominik Olszowy (Gas Gas) trzykrotnie przejeżdżał metę jako pierwszy i po raz pierwszy stanął na najwyższym stopniu podium tej wymagającej dyscypliny. Za nim uplasowali się Leon Hentschel (Gas Gas) oraz Milan Schmueser (Sherco).

Naszego reprezentanta oglądaliśmy również na podium Pucharu Europy. Oskar Kaczmarczyk (Gas Gas) dwukrotnie na mecie meldował się na trzeciej pozycji i takie tez miejsce zajął w klasyfikacji zawodów za Sonny Goggia (Rieju) i Aurélienem Addesso (Sherco).

Więcej informacji na STRONIE i Facebooku.

Organizator: Agencja Sport UP

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr