tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Przejadka Yamah TMAX z zaskoczenia - eksperyment socjologiczny
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Przejadka Yamah TMAX z zaskoczenia - eksperyment socjologiczny

Autor: Micha Brzozowski 2017.07.11, 13:55 7 Drukuj

Ekipa Ścigacz.pl przy współpracy z Yamaha Motor Polska postanowiła przeprowadzić istny motocyklowy eksperyment socjologiczny. Znając różne podejście motocyklistów do pojazdów typu skuter, postanowiliśmy zobaczyć jakie będą ich odczucia po przejechaniu się najnowszą Yamahą TMAX 530. Do końca nie wiedzieli, czym będą jeździć…

NAS Analytics TAG

Mamy kontakt z różnymi motocyklistami i motocyklistami. Jedni jeżdżą w dalekie trasy (Adrian), inni startują w zawodach supermoto (Jurek), jeszcze inni są księżmi na co dzień dosiadającymi ciężkich cruiserów (ks. Tomasz) lub pięknymi kobietami jeżdżącymi po mieście na sporcie (Agnieszka). Jedyną rzeczą, która łączy ich wszystkich to to, że nie jeżdżą skuterami. Postanowiliśmy zrobić im niespodziankę i zaprosić ich na przejażdżkę Yamahą. Do ostatniej chwili nie mówiliśmy co to za Yamaha. Zobaczcie jakie były reakcje motocyklistów na najnowszego TMAX-a, co myśleli o nim przed, a co uważają po jeździe. Eksperyment czas zacząć!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 5
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr