tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Przejazd zawodnika FMX sfilmowany z drona

Przejazd zawodnika FMX sfilmowany z drona

Autor: Janusz Bębenek 2018.11.14, 10:02 Drukuj

Kiedy spotyka się dwóch mistrzów, powstają rzeczy niepowtarzalne. Czymś takim jest na pewno film z drona lecącego za mistrzem FMX Tomem Pagèsem. Karkołomne ewolucje wykonuje tu nie tylko sam motocyklista, ale również operator drona, Tom 'Tomz' Panaiva.

Obaj panowie musieli zadbać o doskonałą koordynację swoich ruchów. W jednym z ujęć dron przelatuje tylko 20 cm do kasku Pagèsa. Dzięki temu niezwykłemu filmowi możemy towarzyszyć zawodnikowi FMX z tak bliskiej perspektywy, jak to tylko możliwe.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę