tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Przejazd zawodnika FMX sfilmowany z drona NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Przejazd zawodnika FMX sfilmowany z drona

Autor: Janusz Bębenek 2018.11.14, 10:02 Drukuj

Kiedy spotyka się dwóch mistrzów, powstają rzeczy niepowtarzalne. Czymś takim jest na pewno film z drona lecącego za mistrzem FMX Tomem Pagèsem. Karkołomne ewolucje wykonuje tu nie tylko sam motocyklista, ale również operator drona, Tom 'Tomz' Panaiva.

Obaj panowie musieli zadbać o doskonałą koordynację swoich ruchów. W jednym z ujęć dron przelatuje tylko 20 cm do kasku Pagèsa. Dzięki temu niezwykłemu filmowi możemy towarzyszyć zawodnikowi FMX z tak bliskiej perspektywy, jak to tylko możliwe.

__________________________________________

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę