tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Produkcyjna wersja nowego Triumpha Rocket przyapana na testach!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Produkcyjna wersja nowego Triumpha Rocket przyapana na testach!

Autor: Janusz Bbenek 2019.04.23, 17:56 Drukuj

Są zwykłe powercruisery i jest Triumph Rocket. Trzycylindrowa brytyjska lokomotywa pojawi się już niedługo w nowej wersji, z jeszcze większym silnikiem! Motocykl w wersji gotowej do produkcji został kolejny raz sfotografowany w czasie jazd testowych.

Już poprzednia generacja Triumpha Rocket z trzycylindrowym piecem o pojemności 2300 cm3 dzierżyła tytuł króla powercruiserów. Nadchodząca napędzana będzie jeszcze większą jednostką. 2500 cm3 pojemności, 180 KM mocy i obłędne 230 Nm momentu obrotowego sprawią, że pod względem osiągów konkurencja będzie daleko w tyle. Zdrowy rozsądek chyba również

NAS Analytics TAG

W sieci pojawiło się kolejne zdjęcie z jazd testowych w pobliżu fabryki w Hinckley. Poprzednie zdjęcia pokazywały prawdopodobnie maszynę w przygotowywanej wersji specjalnej TFC (Triumph Factory Custom), charakteryzującej się m.in. pojedynczym siodłem. Tym razem testowana była wersja standardowa, z miejscem dla pasażera i wzmocnioną ramą pomocniczą, zdatną do zastosowań turystycznych.

Pierwsza, limitowana do 750 sztuk seria nowego Triumpha Rocket TFC ma się pojawić w sprzedaży już na początku maja. Wersja standardowa zadebiutuje prawdopodobnie na jesiennych targach, a do salonów wejdzie w roku 2020.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia

Triumph Rocket 3 spied

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr