tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Producent ukadw wydechowych MIVV wituje 50. urodziny wspprac z mark MV Agusta
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Producent ukadw wydechowych MIVV wituje 50. urodziny wspprac z mark MV Agusta

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.03.02, 21:52 Drukuj

Marka MIVV jest z nami już od ponad 50 lat, a w kolejne półwiecze wkracza między innymi z układem wydechowym dedykowanym dla motocykla MV Agusta Brutale 800.

Jeden motocykl, 3 cylindry, 140 koni mechanicznych, prędkość maksymalna na poziomie 244 km/h i masa na sucho wynosząca 175 kg - tak w skrócie przedstawia się MV Agusta Brutale 800. Nowa generacja modelu zadebiutowała niedawno, ale już doczekała się pierwszego dedykowanego układu wydechowego, a dostarczy go włoska marka MIVV. Jej produkty są dostępne także w Polsce.

NAS Analytics TAG

Układ wydechowy MIVV został stworzony tak by oddawać ducha trzech cylindrów, a więc mamy tu charakterystyczne dla marki MV Agusta zakończenie, ale wykonane w stylu przypominającym kościelne organy, co wygląda dość spektakularnie. Wydech został wykonany ze stali nierdzewnej i jest dostępny w dwóch kolorach - "Black moon" oraz "Pearled". Po założeniu waga motocykla spadnie o 3,5 kg. Testy na hamowni wykazały także przyrost mocy o 4 konie mehcaniczne i wzrost momentu obrotowego o 2,2 Nm.

Produkt pojawi się w sprzedaży w marcu. Dystrybutorami marki MIVV w Polsce są Marex Motor oraz XentroX.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr