tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Prezentacja kolekcji Rebelhorn i Broger na sezon 2022 - odzie motocyklowa skrojona na miar potrzeb
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Prezentacja kolekcji Rebelhorn i Broger na sezon 2022 - odzie motocyklowa skrojona na miar potrzeb

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.09.21, 12:50 Drukuj

Marki Rebelhorn i Broger to jedne z najbardziej rozpoznawalnych brandów odzieży motocyklowej na polskim rynku. Podczas zorganizowanego przez Dobre Sklepy Motocyklowe dnia prasowego mogliśmy dowiedzieć się nieco więcej o kulisach działania i sposobie dobierania oferty, która jest skrojona pod potrzeby motocyklistów.

Marka Rebelhorn jest znana na polskim rynku od lat, ubrania te cechuje starannie dobrany krój, bardzo dobry stosunek jakości do ceny, dbałość o bezpieczeństwo oraz wszechstronność oferty. To właśnie ta ostatnia kwestia najbardziej zwróciła moją uwagę podczas prezentacji. Rebelhorn jest coraz bardziej rozpoznawalny na całym świecie - obecnie marka działa na 4 kontynentach, w 27 krajach, gdzie ma 820 partnerów i dystrybutorów. Najbardziej egzotycznymi rejonami świata, gdzie można spotkać odzież Rebelhorn z pewnością są Meksyk oraz kraje azjatyckie. Dodatkowo odzież tej marki jest doceniana w testach prestiżowych europejskich tytułów branżowych, a wisienką na szczycie tortu są zamówienia dla służb mundurowych płynące z krajów Unii Europejskiej.

NAS Analytics TAG

Jak wiadomo, na rynku mamy wiele typów motocykli, ale jednocześnie ciężko jest zadowolić wszystkich, choć zawsze można próbować. W przypadku marki Rebelhorn postanowiono zapytać motocyklistów, czego oczekują i w czym jeżdżą, a także sprawdzono ofertę topowych producentów motocykli, by dowiedzieć się, co obecnie jest modne w salonach. Idąc tym tropem sezon 2021 upłynął marce Rebelhorn na wzmacnianiu oferty dla miłośników turystyki i sportu, a sezon 2022 ma należeć do mieszczuchów i posiadaczy motocykli segmentu modern classic - czyli motocykli takich jak Triumph Bonneville, BMW R nineT, Moto Guzzi V7 i V9 czy Ducati Scrambler. To właśnie moda na retro i nakedy jest obecnie najbardziej widoczna. Nie zapomniano także o posiadaczach skuterów oraz pojazdów segmentu określanego jako urban mobility - czyli jednośladów wykorzystywanych typowo do przemieszczania się z punktu A do punktu B i kropka.

Na co mogą liczyć motocykliści ze strony marki Rebelhorn? Moją uwagę zwróciły przede wszystkim kurtki. Pojawi się model Hunter w wersji tekstylnej, która nieznacznie różni się krojem od skórzanej i będzie wyposażona w dodatkową podpinkę ocieplającą, co jest doskonałym pomysłem, ponieważ skórzany Hunter jest pozbawiony takich dobrodziejstw. Dodatkowo zamek będzie posiadał osłonę zapinaną na magnetyczne guziki. Kolejna ciekawa propozycja to również kurtka tekstylna, która wywodzi się z bestsellerowej serii, a konkretnie chodzi o model Vandal. W wersji materiałowej wzornictwo będzie identyczne jak w skórzanej. Pokazano także parkę Nomad, która z pewnością zostanie doceniona właśnie przez posiadaczy pojazdów z segmentu Urban Mobility. Model ten sprawi, że będziecie mogli pojechać na spotkanie biznesowe w eleganckim ubiorze i dodanie parki Nomad sprawi, że i tak nikt nie zorientuje się, że właśnie przyjechaliście stylową Vespą lub sportowym maksi skuterem Yamahy. Oprocz produktów jako takich, w jeansach pojawi się nowy dla marki Rebelhorn materiał - Armalith, który jest wytwarzany przez połączenie włókien bawełny z włóknami polietylenu o ultra wysokiej masie cząsteczkowej. W skrócie - chodzi o uproszczenie konstrukcji jeansów przy jednoczesnym zwiększeniu bezpieczeństwa, ponieważ Armalith jest materiałem mocniejszym niż Kevlar i staje się coraz bardziej popularny wśród producentów odzieży motocyklowej.

Drugą, wiodącą marką odzieżową w ofercie Dobrych Sklepów Motocyklowych jest Broger. To propozycja dla wszystkich miłośników przygody oraz niczym nieskrępowanej wolności. Inspiracją dla produktów Broger są Stany Zjednoczone i odrębny klimat każdego z wybranych regionów. W przyszłym roku pojawią się między innymi dwie nowe kurtki. Pierwsza z nich to Alaska i jak sama nazwa wskazuje - będzie przystosowana do poruszania się w trudnych warunkach pogodowych. To doskonała propozycja przede wszystkim dla posiadaczy motocykli typu scrambler. Kurtka jest długa, stylowa i bardzo dobrze ocieplona. Seria Ohio będzie wzbogacona o krótką, miejską kurtkę, która wyglądem w ogóle nie przypomina odzieży motocyklowej i z daleka wygląda, jakby była wykonana ze sztruksu. Fanów marki Broger czeka również nowość w postaci rebrandingu. Nowe logo jest bardziej drapieżne i odpowiednie do charakteru oferowanych produktów. Pojawią się także ulepszone wersje znanych i lubianych modeli trampek, a także nowe modele rękawic.

Po prezentacji produktów oraz poznaniu kulis powstawania odzieży marek Rebelhorn i Broger tylko utwierdziłem się w tym, że warto śledzić poczynania obu producentów, którzy wyrastają na coraz większych graczy nie tylko w Polsce, ale również na światowych rynkach. Ambicje są spore, a oczekiwania klientów coraz wyższe i oba te czynniki wreszcie się zazębiły, ponieważ ambicje coraz prężniej są przekuwane w czyny. Zespół Dobrych Sklepów Motocyklowych to doskonale naoliwiona maszyna, której tryby stanowią ludzie o takich samych wartościach i podejściu do życia i choć liczba pracowników robi się coraz bardziej korporacyjna, to pod wieloma względami próżno szukać tu tabelkowej bezduszności i ministerstw do spraw niepotrzebnych. Dzięki temu osoby stojące za markami Rebelhorn i Broger mogą przekuwać swoje doświadczenia w produkty, którymi cieszą się tysiące motocyklistów z różncyh krajów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr