tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Prezent za zdjęcie - świąteczna akcja BMW

Prezent za zdjęcie - świąteczna akcja BMW

Autor: Materiał partnera 2018.12.07, 14:17 Drukuj

Co roku tysiące chorych dzieci nie może spędzić świąt w domach, a konieczność przebywania w tym okresie w szpitalu dodatkowo negatywnie wpływa na ich nastrój. BMW Motorrad przygotowało dla tych dzieciaków 100 wspaniałych prezentów, do których wy też możecie dołożyć swoją cegiełkę. Wystarczy jedno zdjęcie!

Aby pomóc Świętemu Mikołajowi, który na jednej z maszyn BMW odwiedzi szpitale dziecięce, wejdźcie na stronę akcji Prezent za zdjęcie. Wyślijcie tam swoją fotkę ze świątecznymi gadżetami i motocyklem, akcesorium lub samym logo BMW Motorrad. Każde zdjęcie to jeden prezent dla chorego dziecka!

Nie musicie wysyłać zdjęć e-mailem, ani zamieszczać ich na portalach społecznościowych. Odpowiednie narzędzie do szybkiej publikacji znajduje się bezpośrednio na podanej stronie internetowej.

Akcja "Prezent za zdjęcie" trwa w dniach 6-23 grudnia. Bądź jej częścią!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę