tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Premiery motocykli Ducati w tym roku rwnie na ywo. Producent wraca na targi w Mediolanie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Premiery motocykli Ducati w tym roku rwnie na ywo. Producent wraca na targi w Mediolanie

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.07.04, 08:06 Drukuj

Organizatorzy targów EICMA pojawią się na tegorocznym World Ducati Week, a to oznacza, że w tym roku producent z Bolonii powróci na najważniejsze targi motocyklowe na świecie. Jednocześnie marka nie zamierza rezygnować ze swoich wirtualnych premier.

Pojawienie się stoiska targów EICMA na tak ważnej dla Ducati i Ducatisti imprezie to znak, że pomimo przeniesienia premier do świata wirtualnego producent nie zamierza rezygnować z udziału w targach. Choć w ubiegłym roku zabrakło wielu kluczowych graczy, to pierwsze targi EICMA po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa cieszyły się sporym zainteresowaniem. Dlatego w tym roku nowe motocykle Ducati zobaczymy nie tylko w ramach serii Ducati World Premiere, ale także zostaną pokazane na żywo.

NAS Analytics TAG

Dyrektor ds. marketingu i komunikacji Ducati - Partizia Cianetti podkreśla, że choć producent będzie kontynuował swoje działania w sieci, to chcąc pozostać w kontakcie z Ducatisti, a także licząc na pozyskanie nowych fanów, pojawi się w mediolańskich pawilonach. W tym roku premiery zapowiadają się o tyle ekscytująco, że na razie ciężko mieć jakiekolwiek oczekiwania, a sam producent również nie zdradza zbyt wiele. Wiadomo tylko tyle, że podczas WDW 2022 odwiedzający będą mieli możliwość zerknięcia na tajemniczą nowość. Z pewnością gwiazdą stoiska może być prototyp elektrycznego motocykla wyścigowego o oznaczeniu V21L. Tegoroczne targi EICMA odbędą się w dniach od 8 do 13 listopada.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr