tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Prawie 7 tys. z mandatu i a 70 pkt. karnych dla motocyklisty. Prosto z drogi zosta zaproszny na komend do poogldania filmu o sobie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Prawie 7 tys. z mandatu i a 70 pkt. karnych dla motocyklisty. Prosto z drogi zosta zaproszny na komend do poogldania filmu o sobie

Autor: Andrzej Sitek 2024.06.18, 11:17 Drukuj

W miniony piątek (14.06) w Lubartowie 22-letni motocyklista skupił na sobie uwagę policji, ponieważ jechał, lekceważąc przepisy ruchu drogowego. Jazda zakończyła się wysokim mandatem i pokaźną liczbą punktów karnych.

Zatrzymanie miało miejsce na ulicy Lubelskiej, gdzie zmotoryzowany wyprzedził inny motocykl tuż przed przejściem dla pieszych. Nie zauważył lub zignorował fakt, że był to motocykl policyjny, a jadący na nim funkcjonariusz był świadkiem wykroczenia. Po zatrzymaniu 22-latka i w trakcie dalszych procedur na monitoringu miejskim ujawniono szereg wykroczeń, jakie popełnił przed zatrzymaniem.

NAS Analytics TAG

Mieszkaniec powiatu Łęczyńskiego mógł obejrzeć nagranie ze swojej jazdy na komendzie policji w Lubartowie. Motocyklista wyprzedzał inne pojazdy na skrzyżowaniach, nie przestrzegał zakazu wyprzedzania przed przejściami dla pieszych, ignorował znak podwójnej ciągłej linii, stwarzając zagrożenie na drodze. Łączny mandat okazał się bardzo wysoki, podobnie jak liczba punktów karnych.

Sierżant sztabowy Jagoda Stanicka z lubartowskiej policji podkreśliła, że najważniejszym aspektem tego zdarzenia jest nie tylko wysokość kary, ale przede wszystkim fakt, że takie zachowanie mogło doprowadzić do poważnego wypadku. Policja apeluje o zachowanie ostrożności i przestrzeganie przepisów drogowych, aby zapobiegać tragicznym zdarzeniom na drogach.

Przypomnijmy jeszcze, że zgodnie z przepisami, w przypadku kierowców ze stażem dłuższym niż rok maksymalna liczba punktów to 24. Po przekroczeniu limitu kierowca otrzymuje skierowanie na badanie psychologiczne oraz ponowny egzamin sprawdzający jego kwalifikację jako kierowcy. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr