tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Praga: największa impreza w Europie z okazji 115-lecia Harley-Davidson
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Praga: największa impreza w Europie z okazji 115-lecia Harley-Davidson

Autor: Informacja prasowa 2018.07.02, 17:11 Drukuj

Już w dniach 5-8 lipca, w czeskiej Pradze, z okazji 115-lecia istnienia marki Harley-Davidson, odbędzie się wielka, rocznicowa impreza. Weściówki zakupili motocykliści z 75 krajów!

Będzie to główna i największa europejska impreza zorganizowana przez Harley-Davidson z okazji 115 rocznicy. Wieczór poprzedzający rozpoczęcie imprezy można spędzić z inną światową legendą, na koncercie Rolling Stones - na pobliskim lotnisku Letnany - w ramach trasy koncertowej "No Filter" (podobną są jeszcze bilety). Później wystąpią kolejne zespoły, grające rock, blues, reggae i rap - na 4 scenach, każdy znajdzie coś dla siebie.

NAS Analytics TAG

Organizatorzy podkreślają, że obchody 115 rocznicy w Pradze to impreza dla każdego. Zaproszeni są wszyscy - obecni motocykliści oraz ci, którzy jeszcze nie zaczęli przygody z jazdą na dwóch kółkach.

W strefie Expo zostanie zaprezentowanych ponad 150 motocykli Harley-Davidson, a uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję odbyć interaktywną podróż przez historię marki od jej początków w 1903 roku. Będzie również możliwość odbycia jazdy próbnej najnowszymi modelami z rocznika 2018, w ramach H-D Demo Truck.

Polskim akcentem będą pokazy jazdy Maćka DOPa - jedynego w Polsce i jednego z nielicznych w Europie stuntera jeżdżącego na motocyklu marki Harley-Davidson.

Bilety do nabycia i więcej informacji:  www.h-d.prague115.com

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę