tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pracownik serwisu uciekał przed policją na "pożyczonym" motocyklu klienta [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pracownik serwisu uciekał przed policją na "pożyczonym" motocyklu klienta [FILM]

Autor: Janusz Bębenek 2019.11.08, 14:39 2 Drukuj

Pod koniec października w Bydgoszczy miała miejsce sytuacja, której nie będą najlepiej wspominać co najmniej dwie osoby - zatrzymany przez policję motocyklista bez uprawnień i właściciel maszyny. Pracownik serwisu udał się motocyklem klienta na nocną przejażdżkę, która zakończyła się policyjnym pościgiem, glebą i sporymi problemami natury prawnej.

Uwagę policjantów patrolujących nieoznakowanym radiowozem ulice Bydgoszczy przykuły dwa motocykle z podgiętymi tablicami. Kiedy funkcjonariusze do nich podjechali, jeden z motocyklistów zaczął uciekać. Krótki pościg zakończył się na progu zwalniającym w jednej z bocznych ulic - kierowca stracił panowanie nad maszyną i przewrócił się.

NAS Analytics TAG

Zatrzymany 24-latek odpowie za kilka grubszych rzeczy. Po pierwsze, uciekał przed policją. Po drugie, w czasie ucieczki przekroczył dozwoloną prędkość w zabudowanym o ponad 50 km/h. Po trzecie, nie miał uprawnień do kierowania motocyklem. Po czwarte, i chyba najsmutniejsze w tej historii, okazał się pracownikiem serwisu, który bez wiedzy właściciela "pożyczył sobie" jego motocykl i go uszkodził. Za niezatrzymanie się do kontroli grozi mu teraz od 3 miesięcy do 5 lat więzienia, sąd oceni też pozostałe dokonania.

Kłopoty ma również właściciel motocykla Kawasaki, biorącego udział w zdarzeniu. Pojazd nie tylko został uszkodzony, ale nie miał również aktualnych badań technicznych oraz ubezpieczenia OC i trafił na policyjny parking.

Przy okazji - ta sytuacja jest kolejnym przykładem tego, że absolutnie nie warto jeździć nie tylko bez prawka, ale też motocyklem z niekompletnymi lub nieaktualnymi dokumentami. Pisaliśmy o tym w jednym z ostatnich felietonów. Póki jest fajnie, to jest fajnie. Kiedy dojdzie do wypadku lub innego zdarzenia, policja, sądy i ubezpieczyciel dokładnie to sprawdzą.

Źródło: tvn24.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę