tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Praca szuka człowieka w Inter Motors: Specjalista Social Media
NAS Analytics TAG

Praca szuka człowieka w Inter Motors: Specjalista Social Media

Autor: Informacja Reklamowa 2017.04.14, 00:06 Drukuj

Szukamy osoby z pasją motocyklową i doświadczeniem w mediach społecznościowych, która zaopiekuje się naszą marką.

Zakres obowiązków:
- kompleksowe prowadzenie dwóch profili marek w mediach społecznościowych w branży motoryzacyjnej (Facebook, Youtube, Instagram) - planowanie, przygotowywanie i publikacja treści, komunikacja z użytkownikami,
-tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji w mediach społecznościowych,
- tworzenie i optymalizacja kampanii marketingowych,
- zarządzaniem projektami w mediach społecznościowych,
monitoring internetu,
- analiza skuteczności działań, przygotowywanie raportów i prezentacji w zakresie powierzonych obowiązków.

Wymagania wobec kandydatek/kandydatów:
- zamiłowanie do motocykli 1f642:)
- min. 1 rok doświadczenia w pracy jako Specjalista/Manager Social Media (lub podobny),
- dobra, praktyczna wiedza z zakresu social mediów,
- znajomość narzędzi: Power Editor, Menedżer reklam, Brand24, Sotrender, Microsoft Office - PowerPoint, Excel
- zaangażowanie w powierzane obowiązki, rzetelność, sumienność,
- komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:
- pracę w stabilnej, dużej firmie z mocną pozycją na rynku,
- brak korporacyjnego podejścia do pracowników,
- możliwość okazjonalnej pracy zdalnej,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą,
- pierwsze 2 miesiące pracy w Sadowej potem przeprowadzka do biura w Warszawie.

Zgłoszenia prosimy Kierować na adres kariera@intermotors.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U.z 2014r. poz.1182,1662)".

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze